Jakość


Technologie firm DENSO i BOSCH, którzy są liderami rynku w zakresie produkcji, diagnostyki i naprawy układów Diesla są absolutnie niezawodne. Pomiary dokonywane na naszych stanowiskach naprawczych przy wykorzystaniu urządzeń EPS-707, EPS-708, EPS-200, EPS-815 oraz AVM-2PC mają najwyższą powtarzalność i dokładność – zgodną ze standardami fabrycznymi producentów samochodów

Jesteśmy firmą RZETELNĄ

Każda naprawa i kalibracja jest dokumentowana, a dokumentacja jest przetrzymywana w naszej bazie danych przez okres 3 lat i pozostaje dostępna dla właściciela pojazdu. Pozwala to w przypadku wystąpienia usterki naprawianego u nas podzespołu dokonać wnikliwej analizy przyczyn jej wystąpienia i gwarantuje bezpieczeństwo i wskazówki poprawnej eksploatacji samochodu.

Chętnie udzielamy GWARANCJI jakości

Wszystkie usługi naszego serwisu objęte są pisemną roczną gwarancją bez limitu kilometrów.
Regenerowane pompy i pompowtryskiwacze oraz wtryskiwacze naprawiane i kalibrowane na stanowiskach naprawczych zaopatrzone są w plomby kontrolne i protokoły kalibracyjne zawierające parametry zaprogramowane na stanowiskach pomiarowych. Podzespoły te otrzymują 2-dwu letnią opiekę gwarancyjną.

Jako certyfikowana stacja diagnostyczna DENSO oraz BOSCH regenerujemy:
pompy wtryskowe następujących producentów:
DENSO – VE, V3, V3-ROM, V4, V5, V5-PILOT, pompy CR: HP0, HP1, HP2, HP3, HP4, pompy rzędowe
BOSCH: VM, VEF, EDC, H, VP2930, VP44, pompowtryskiwacze, pompki PLD, CP1, CP2, CP3, CP4
DELPHI
oraz: SIEMENS, ZEXEL, COVEC, VRZ
wtryskiwacze oraz pompowtryskiwacze następujących producentów:
DENSO, BOSCH, DELPHI, SIEMENS, ZEXEL